Suhlasim s Zásady ochrany osobných údajov

1. Náš klub SFC Kopánka bude mať v piatok zakončenie jarnej sezóny. Všetkých futbalistov a trénerov pozývame na piatkovú mládežnícku sv. omšu o 18:00, počas ktorej sa chceme poďakovať Pánu Bohu za požehnanie tejto sezóny. Po omši bude pokračovať spoločné stretnutie, kde sa zhodnotí sezóna, odmenia niektorí hráči a všetko sa poriadne aj oslávi.  

2. V sobotu pozývame všetky deti po prvom sv. prijímaní aj ich rodičov na Afterparty po Imose. Začneme grilovačkou o 15:30 hod. v altánku pri vonkajšom bare. Podrobné informácie prídu mailom. Na všetkých sa tešíme.

3. Posledné mesiace sa celá saleziánska rodina s vďačnosťou a radosťou pripravovala na oslavy storočnice. Víkend vďačnosti je vyvrcholením osláv a uskutoční sa 6. – 8. septembra v Bratislave a v Šaštíne. Bude to víkend nabitý na rôzne pekné ponuky. Prihlasovanie mladých sa spúšťa už teraz. Prihlasovanie pre dospelých nad 30 rokov sa spustí o pár týždňov neskôr. Všetci mladí, ktorí majú záujem zúčastniť sa tohto víkendu osláv v Bratislave, nech sa čím skôr hlásia cez tento link:
https://inviton.eu/e-16060/vikend-vdacnosti-oslava-100-vyrocia-prichodu-salezianov-don-bosca-na-slovensko 

4. Animátorom oznamujeme, že tento ročník animátorského výletu sa uskutoční v krásnej prírode v centre Slovenska na ranči v Kráľovej  Lehote. Výlet bude v termíne: 24. – 27. augusta.  V rámci výletu bude čas na budovanie vzťahov, na relax, primeranú turistiku do Tatier, alebo do Slovenského raja a zábavu v Tatralandii. Je potrebné prihlásiť sa najneskôr do 4. 7. 2024. Link na prihlásenie a bližšie info: 
https://docs.google.com/forms/d/1kyveW2R4NVU-8msTMJsgpSToiI3ISIKnk_PAId-mxAw/edit 

5. Ešte stále je možnosť prihlásiť sa na Veľký letný tábor, ktorý sa uskutoční 6. –13. júla v Tesároch. Prihlásiť sa je potrebné najneskôr do nedele 16. 6. cez link, kde sú všetky potrebné informácie:
https://docs.google.com/forms/d/10WQerv0DVr-0BdFO3YsoDAFCjiDVcYlKCjGBfBckOhU/edit 

6. Voľné miesta sú aj na saleziánsky tábor rodín. Prihlasovanie sa uzatvára 30. júna. Link na prihlásenie:
https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=_LC8XB9yE06LuU23vTEzikxbz6YfBcRArF67QB9FsE5UMFI1MUsyOUVPTEpRTUUyVUtCRDVBNk04Ry4u 

7. Pri príležitosti národného týždňa charity, pozývame na Deň s Trnavskou arcidiecéznou charitou. Uskutoční sa v piatok, 14. júna. Viac informácií na nástenke.

LITURGICKÉ OZNAMY
V utorok je spomienka sv. Barnabáša, apoštola.
V štvrtok je spomienka sv. Antona Paduánskeho, kňaza a učiteľa.
Budúca nedeľa je 11. nedeľa v cezročnom období.