Milí priaznivci a dobrodinci saleziánskeho diela na Kopánke. Chceme Vám dať do pozornosti možnosť darovať nám podiel z Vami zaplatenej dane na podporu našej činnosti s deťmi a mládežou. Tieto financie sú pre nás významným zdrojom a sme Vám za ne vďační. Zároveň Vás chceme poprosiť, aby ste oslovili čo najširší okruh svojich známych a ponúkli im možnosť podporiť nás touto formou. Každá pomoc, hoci aj malá, má svoj zmysel pretože pomáha realizovať veľké dielo.
   Je tu aj možnosť venovať 3%-ný podiel zo zaplatenej dane. Môže ho poukázať fyzická osoba, ktorá počas roka 2016 odpracovala dobrovoľnícky najmenej 40 hodín a predloží Potvrdenie o výkone dobrovoľníckej činnosti. (Pod dobrovoľnícku činnosť v našom stredisku spadá: vedenie stretka, krúžku, spoločka, technická alebo organizačná pomoc v stredisku a v klube SFC Kopánka (doprava na zápasy, údržba ihriska, trénovanie) prípadne iná činnosť, ktorá prispieva k činnosti v stredisku alebo vo futbalovom klube).
   Vyhlásenie spolu s potvrdeniami zašlite Daňovému úradu alebo ho môžete priniesť k nám do strediska (vhodiť do poštovej schránky).

Naše identifikačné údaje do daňového priznania:
Meno: Domka – Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Trnava
Sídlo: Jána Hlubíka 11, 91701 Trnava
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 36083283

   Informácie Vám poskytneme na mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na t.č. 0902 236 939.

   Výročná správa organizácie DOMKA a výkaz použitia 2%

 

   Dokumenty na stiahnutie


Podrobné informácie a postupy na právnické a fyzické osoba nájdete aj na stránke www.rozhodni.sk

Ďakujeme.