Darovanie 2 % z daní
Ak by ste radi podporili naše saleziánske stredisko na Kopánke, môžete tak urobiť poukázaním 2% z dane z príjmov. Neplatíte nič naviac, len využívate svoje zákonné právo darovať 2% zo zaplatenej dane organizaciám, ktoré sú pre tento účel zaregistrované.

POKYNY NA POUKÁZANIE 2%
Pre zamestnancov
Do 15. 2. 2018 požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2% z dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zo zaplatenej dane. Tlačivá na stiahnutie nájdete na konci článku. Najneskôr do 30. apríla 2018 pošlite Vyhlásenie na daňový úrad alebo ho prineste k nám do strediska (vhoďte ho do poštovej schránky).

Pre fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie.
Do 31. marca 2018 podajte daňové priznanie. Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

Pre právnické osoby
Do 31. marca 2018 podajte daňové priznanie. Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

Viac informácií o spôsobe poukázania 2% nájdete na stránke www.rozhodni.sk

Naše IDENTIFIKAČNÉ ÚDAJE do daňového priznania:
Meno: Domka – Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Trnava
Sídlo: Jána Hlubíka 11, 91701 Trnava
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 36083283

DOBROVOĽNÍK môže darovať 3%
Ak ste odpracovali aspoň 40 hodín ako dobrovoľník v roku 2017, máte možnosť venovať až 3% z dane. Pod dobrovoľnícku činnosť v našom stredisku spadá: vedenie stretka, krúžku, spoločka, technická alebo organizačná pomoc v stredisku a v klube SFC Kopánka (doprava na zápasy, údržba ihriska, trénovanie) prípadne iná činnosť, ktorá prispieva k činnosti v stredisku alebo vo futbalovom klube. K poukázaniu 3% je potrebné doložiť potvrdenie o vykonaní dobrovoľníckej činnosti. 

Ak potrebujete viac informácií o možnosti darovať 2% alebo o dobrovoľníckych potvrdeniach, kontaktuje nás na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo 0902 236 939