Predstavujeme Vám našu novinku: e-Zvonček. Odteraz môžete podporiť našu činnosť pre deti, mladých a rodiny na Kopánke bez nutnosti mať pri sebe hotovosť alebo kartu. Ide o najbezpečnejšiu online platbu rýchlym bankovým prevodom. Táto inovatívna platobná metóda podporuje všetky banky na Slovensku. Jediné čo budete potrebovať sú vaše prihlasovacie údaje do intenet bankingu.

Poslať príspevok

Ako prebieha platba rýchlym bankovým prevodom?

everifin blog

Krok č.1: Výber banky

Vyberiete z našej ponuky bánk tú, z ktorej chcete prispieť do e-Zvončeka. Pre urýchlenie a zjednodušenie platieb v budúcnosti zaškrtnite políčko “Zapamätať si účet”.

Krok č.2: Potvrdenie platby vo vašom internet bankingu

Pripravte si svoje prihlasovacie údaje do internet bankingu a potvrďte platbu vo vašej banke.
V tomto kroku môže banka od Vás vyžadovať ďalšie známe prvky bezpečnej platby ako je potvrdenie v aplikácii, pomocou SMS alebo naskenovaním QR kódu.

Chcete vedieť ako prebieha platba vo vašej banke?

Na uľahčenie a urýchlenie ďalších platieb si môžete banku zapamätať a v budúcnosti nebudete musieť zadávať prihlasovacie údaje.

everifin remember me

Krok č.3: Dokončenie platby

Úspešnú platbu Vám potvrdíme a presmerujeme Vás späť na stránku kopanka.sk. V tomto momente platba odišla z vašej banky a po jej spracovaní dorazí na účet farnosti Trnava-Kopánka.

Kto sme?

Everifin je inovácia zo Slovenska. Túto službu Vám prináša Usability Engineering Center s.r.o., licencovaná platobná inštitúcia na Slovensku.

Za vývojom tejto služby stoja aj viacerí členovia našej kopánčarskej komunity: Janka a Juraj Malečkovci, Dominik Mak a Martin Plank. V prípade, že sa chcete niečo spýtať alebo nám dať spätnú väzbu, neváhajte nás osloviť. Ďakujeme za dôveru!