Suhlasim s Zásady ochrany osobných údajov

1. Tento týždeň bude duchovná obnova dospelých. Uskutoční sa v stredu o 17:00 hod. a v štvrtok o 18:00 hod. Vždy v dome sestier saleziánok na Krížovej ulici. Všetci ste srdečne pozvaní.

2. V štvrtok bude zároveň aj duchovná obnova pre mladých. Tá bude ako vždy, v našom stredisku, so začiatkom o 18:00 hod. Po duchovnej obnove bude „ukončenie šk. roka“ pri grilovačke v priestoroch vonkajšieho baru.

3. V sobotu, 29. júna, je prikázaný sviatok, slávnosť sv. Petra a Pavla. Sv. omše budú ako v nedeľu.

4. Budúcu nedeľu, 30. júna pozývame na sv. omše poďakovať za šk. rok hlavne všetkých žiakov a študentov. Ďakovné Te Deum za uplynulý školský rok bude počas sv. omší o 9:30 a 11:00 hod.

5. V predstihu dávame do pozornosti, že počas prázdnin sa v nedeľu vynecháva sv. omša pred obedom, o 11:00 hod. Ostatné sv. omše ostávajú v nezmenenom čase.

6. Počas prázdnin bude aj farský úrad v obmedzenom režime. Ruší sa vo štvrtok. V utorok a stredu ostáva v nezmenenom čase.

7. V rámci osláv storočnice sa už spúšťa prihlasovanie. Víkend vďačnosti, ktorý je vyvrcholením osláv sa uskutoční 6. – 8. septembra v Bratislave a v Šaštíne. Bude to víkend nabitý na rôzne pekné ponuky. Prihlasovanie mladých sa spúšťa už teraz. Prihlasovanie pre dospelých nad 30 rokov sa spustí o pár týždňov neskôr. Všetci mladí, ktorí majú záujem zúčastniť sa tohto víkendu osláv v Bratislave, nech sa čím skôr hlásia cez tento link:
https://inviton.eu/e-16060/vikend-vdacnosti-oslava-100-vyrocia-prichodu-salezianov-don-bosca-na-slovensko 

8. Budúcu nedeľu je zbierka na dobročinné diela Sv. Otca.

9. Dnes je pravidelná zbierka na rekonštrukciu. Ďakujeme Vám za Vašu podporu a prosíme ešte o trpezlivosť, aj keď tých povinných zbierok je stále dosť. Stále je pred nami nedokončená prístavba, ktorá si bude vyžadovať tiež nákladné výdavky.

LITURGICKÉ OZNAMY
V pondelok je slávnosť Narodenie sv. Jána Krstiteľa.
V štvrtok je spomienka sv. Ireneja, biskupa a mučeníka.
V sobotu je slávnosť sv. Petra a Pavla, apoštolov. Prikázaný sviatok
Budúca nedeľa je 13. nedeľa v cezročnom období.